Ombouw zeilboot e-buitenboordmotor

Wij helpen je met het ombouwen van je (zeil)booot naar elektrisch. Zeilen en motorboot varen doe je onder andere voor de rust. Trillingen, herrie en uitlaatgassen zijn dan hinderlijk. Gelukkig kunnen (zeil)boten uitstekend elektrisch varen als de zeilen gestreken zijn. Dat kan al met een heel kleine elektrische buitenboordmotor, die goed geschikt is voor het manoeuvreren in, van en naar de haven.

We kunnen je het elektrisch varen laten ervaren in onze demo-sloep van 6 meter. Maar testen met onze demo-zeilboot van 8 meter kan ook. Dan weet je zeker dat je het juiste vermogen kiesrt voor jouw boot.

Testen? klik hier!

Voordelen:

  • Geen benzine en geen benzinedamp: veel veiliger
  • Geen uitstoot: gezonder en duurzamer
  • Geen trillingen
  • Geen geluidsoverlast
  • De motor is lichter
  • Sommige motoren kunnen de batterij delen met de boordspanning voor verlichting, marifoon, waterkoker, AIS, opladers etcetera

Keuze uit:

  • 1 KiloWatt elektromotor met geïntegreerde batterij (~1 KiloWattuur)
  • 2 KiloWatt elektromotor met externe batterij (1 KiloWattuur tot 20 KiloWattuur)
  • 4 KiloWatt elektromotor met externe batterij (1 KiloWattuur tot 20 KiloWattuur)
  • 10 KiloWatt elektromotor met externe batterij (2,5 KiloWattuur tot 20 KiloWattuur)
  • 2 x 10 KiloWatt elektromotor met externe batterij (2,5 KiloWattuur tot 20 KiloWattuur)
Torqeedo 4.0
Torqeedo 4.0
Torqeedo 24 Volt batterij
Torqeedo 24 Volt batterij
Lithium Batterij
Lithium Batterij van 12, 24 en 48 Volt voor boordspanning en voor voeden van de elektrische aandrijving van je boot.
Deze kunnen prima parallel worden geïnstalleerd om meer opgeslagen energie mee te kunnen nemen. Ook kan zo “redundancy” worden ingebouwd: Indien een batterij niet goed functioneert, neemt de andere het probleemloos over.

Neem contact op met ons, want de mogelijkheden zijn eindeloos.

wil je:

  • Waterdicht
  • Licht
  • Ingebouwde beveiliging tegen diep ontladen
  • Ingebouwde beveiliging tegen kortsluiting
  • Ingebouwde beveiliging tegen overbelasting

Dat is allemaal standaard!

Maar de versie 3 van deze batterij kan ook communiceren met je elektrisch management systeem zoals Cerbo GX van Victron.